Reklama

Reklama

Portugalia mistrzem Europy. Ronaldo: To najszczęśliwszy moment w mojej karierze

- To najszczęśliwszy moment w mojej karierze! - cieszył się kapitan reprezentacji Portugalii Cristiano Ronaldo po zwycięstwie z Francją 1-0 po dogrywce w finale Euro 2016.

Cristiano Ronaldo nigdy nie zapomni tego wieczoru. Już w 8. minucie doznał kontuzji, która wykluczyła go z gry w finale, ale jego koledzy z reprezentacji Portugalii pokonali faworytów po golu zdobytym w 109. minucie przez Edera i zdobyli historyczny tytuł.

Łzy smutku CR7 przerodziły się we łzy szczęścia!

- Czekałem na to długo, od 2004, gdy przegraliśmy finał, a teraz się udało go wygrać! - przypominał szczęśliwy Ronaldo już po dekoracji.

Reklama

- Dzisiaj mieliśmy szczęście, choć mnie wykluczyła z gry kontuzja. Najważniejsze że trener Fernando Santos z chłopakami porządzili sobie i beze mnie. Pokazali, że jesteśmy wystarczająco silni i możemy wygrać z Francją - dodał.

- To najszczęśliwszy moment w mojej karierze! - cieszył się najlepszy piłkarz świata.

Te słowa w jego ustach mają szczególną wagę, bo Ronaldo to przecież trzykrotny zdobywca pucharu Ligi Mistrzów, trzykrotny mistrz Anglii, triumfator Primera Division czy Klubowych Mistrzostw Świata oraz zdobywca wielu indywidualnych trofeów.

- Cała Portugalia na to zasłużyła. Dziękuję chłopakom, trenerowi, każdemu pracownikowi naszej kadry, wszystkim Portugalczykom, także tym, którzy wspierają nas na emigracji! - podkreślił.

- To wspaniały, unikalny moment, niezapomniany! - mówił wzruszony.

Ze Stade de France Michał Białoński


Partnerem relacji jest Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy
Dowiedz się więcej na temat: Cristiano Ronaldo | reprezentacja Portugalii | Euro 2016

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama