Reklama

Reklama

Portugalia - Islandia 1-1. Hallgrimsson: Czuliśmy się jak w domu

- To było fantastyczne uczucie zagrać tutaj, czuliśmy się jak w domu. Nasi kibice byli fantastyczni - powiedział na konferencji prasowej po spotkaniu Portugalia - Islandia (1-1), selekcjoner reprezentacji Islandii Heimir Hallgrimsson.

- To było fantastyczne uczucie zagrać tutaj, czuliśmy się jak w domu. Nasi kibice byli fantastyczni. Jestem pewny, że to pomogło naszym zawodnikom - stwierdził Islandczyk.

Reklama

Hallgrimsson, który współpracuje na islandzkiej ławce ze Szwedem Larsem Lagerbackiem dodał, że zespół ma prawo być zadowolony ze zdobytego punktu.

- Możemy podejść trochę bardziej zrelaksowani do kolejnego meczu. Jeśli wygramy z Węgrami, będziemy bardzo blisko awansu - powiedział trener reprezentacji Islandii.

- Nie wyznaczyliśmy jednego zawodnika do pilnowania Cristiana Ronalda. Wielu zawodników było za niego odpowiedzialnych, to była praca zespołowa, a my wykonaliśmy dzisiaj dużą pracę - zakończył swoją wypowiedź po spotkaniu Heimir Hallgrimsson.

EURO 2016 - sprawdź terminarz, wyniki oraz tabelę!

Po remisie, Islandczycy zajmują drugie miejsce ex aequo z Portugalią. W sobotę zmierzą się z Węgrami, którzy sensacyjnie wygrali z Austrią 2-0.

Partnerem relacji jest Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy
Dowiedz się więcej na temat: Heimir Hallgrimsson