Reklama

Reklama

​Pepe: Bóg nam pomógł! Wygraliśmy nawet bez Ronalda!

- Ronaldo to wielki piłkarz, który potrafi zrobić przewagę, ale Bóg pomógł nam dzisiaj wygrać nawet bez pomocy CR7. Ciężką pracą wywalczyliśmy do mistrzostwo Europy - triumfował Pepe, którego UEFA wybrała na bohatera meczu.

- Dużo cierpienia było z naszej strony, bo Francja naciskała, mecz był bardzo intensywny, twardo pracowaliśmy na całej długości i szerokości boiska - powiedział Pepe. - Już przed meczem mówiłem, że musimy pracować i być skoncentrowani do końca. To jedyna droga do zwycięstwa - dodał.

Reklama

- Mistrzostwo Europy wywalczyliśmy dla naszego kraju, narodu. Portugalia to piękny kraj emigrantów, wspaniałych ludzi. To wszystko dla nich - wykrzykiwał Pepe.

- Wygrała praca zespołowa - dodał.

- Udało się nawet bez Ronalda, który doznał kontuzji. Pokazaliśmy, że mamy więcej ludzi na ławce. Oczywiście Cristiano mógł strzelić w każdym momencie, ale Bóg sprawił, że wygraliśmy również bez niego - podkreślał obrońca.

- Chciałem podziękować wszystkim, sztabowi medycznemu, trenerskiemu, fanom, a przede wszystkim dzięki Bogu za ten moment! Przeszliśmy do historii, rośniemy w siłę - cieszył się stoper.

Ze Stade de France Michał Białoński

Partnerem relacji jest Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy
Dowiedz się więcej na temat: Pepe | reprezentacja Portugalii | Euro 2016