Reklama

Reklama

Niemcy - Słowacja 3-0. Loew: Teraz zaczyna się turniej

- Teraz naprawdę zaczyna się turniej. Kolejny przeciwnik to będzie już duży kaliber - powiedział po meczu Niemcy - Słowacja (3-0), selekcjoner naszych zachodnich sąsiadów Joachim Loew.

- Zaprezentowaliśmy dzisiaj wysoką dyspozycję. Mieliśmy problemy z wejściem w turniej, ale jest coraz lepiej - rozpoczął enigmatycznie selekcjoner Niemców.

Loew dodał, że ważnym dla Niemców aspektem jest to, że nie stracili jeszcze gola. Niemiec podkreślił, że nie jest to zasługa jedynie defensorów, a całego zespołu.

- Teraz naprawdę zaczyna się turniej. Kolejny przeciwnik to będzie już duży kaliber. Włochy czy Hiszpania? Nie trzeba chyba rekomendować żadnej z tych drużyn, ale wydaje mi się, że faworytem będą Hiszpanie - zakończył Joachim Loew.

Reklama

- To nigdy nie jest przyjemne przegrać, ale nasz przeciwnik był dużo lepszy. Niemcy zagrali bardzo dobrze i strzelili szybko gola, co znacznie utrudniło nam zadanie - powiedział trener Słowaków, Jan Kozak.

Słowak dodał, że Juraj Kucka miał szansę, aby wyrównać i wszystko mogło potoczyć się inaczej. - Zamiast strzelić, straciliśmy gola do szatni. Jak mówiłem, Niemcy zagrali bardzo dobrze, a my nie znaleźliśmy żadnego sposobu na zatrzymanie ich ataków - zakończył selekcjoner naszych południowych sąsiadów.

EURO 2016 - sprawdź terminarz, wyniki oraz tabele!

Dzięki wygranej, Niemcy awansowali do ćwierćfinału, gdzie zmierzą się ze zwycięzcą meczu Włochy - Hiszpania.

Partnerem relacji jest Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje