Reklama

Reklama

Mecz Polska - Niemcy 0-0. Russell Crowe skomentował mecz na Twitterze

Popularny aktor Russell Crowe skomentował na Twitterze grę polskiej reprezentacji w meczu z Niemcami (0-0) na Euro 2016. - Bardzo dobra robota Polsko, to naprawdę świetny wynik - napisał Australijczyk.

Gra podopiecznych Adama Nawałki w meczu z mistrzami świata mogła podobać się nie tylko piłkarskim ekspertom, ale również i zwykłym, neutralnym kibicom. Zaangażowanie, walka oraz ambicja doprowadziły Polaków do bezbramkowego remisu z faworytem mistrzostw Europy.

Pod wrażeniem występu Orłów w spotkaniu z Niemcami był także amerykański aktor Russell Crowe, który dał temu wyraz na swoim profilu na Twitterze. Użytkownicy z Polski szybko zareagowali na wpisy hollywoodzkiego gwiazdora i podziękowali mu za wsparcie.

Crowe napisał, że Polacy zagrali bardzo dobrze i osiągnęli świetny rezultat. Dodał, że Orły były "prawdziwym" zespołem, a takie Australijczyk lubi najbardziej.

Reklama

Osobne zdanie poświęcił Arkadiuszowi Milikowi, który zmarnował dwie stuprocentowe sytuacje do zdobycia bramki na Stade de France. - Milik wisi nam wszystkim kilka bramek - napisał przewrotnie.

EURO 2016 - sprawdź terminarz, wyniki oraz tabelę!

Partnerem relacji jest Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL