Reklama

Reklama

Euro 2016. Yannick Agnel: Jak Islandia wygra Euro 2016, to popłynę tam

Mistrz olimpijski w pływaniu stylem dowolnym na 200 m z Londynu Francuz Yannick Agnel zapowiedział, że jeśli Islandia zostanie piłkarskim mistrzem Europy, to popłynie do tego kraju. W ćwierćfinale ekipa z wyspy gejzerów walczyć będzie w niedzielę z gospodarzami turnieju.

"Jeśli Islandia wygra tę imprezę, to popłynę tam na wycieczkę" - zapowiedział na Twitterze Agnel.

Media zauważyły, że odległość dzieląca Francję od tego kraju jest ponad 10 tysięcy razy większa niż 200 m, czyli dystans, w  którym specjalizuje się utytułowany pływak.

Użytkownicy portalu społecznościowego nie pozostawili propozycji Agnela bez odpowiedzi. Zareagował nawet trener Islandczyków Heimir Hallgrimsson, który zalecił mu, by wybrał sobie dobrą pogodę na realizację tego zadania. Jeden z internautów obiecał powitać mistrza olimpijskiego na mecie gorącą czekoladą i przestrzegł go, że woda jest lodowata.

Reklama

Inny z kolei obliczył, jak dużo czasu będzie potrzebował Francuz na wykonanie zadania. "28 dni, przy prędkości 3 km/h".

Islandczycy sprawili ogromną niespodziankę na Euro 2016, eliminując w 1/8 finału Anglików (2-1).

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Francja - Islandia w 1/4 finału Euro 2016!

Relację można również śledzić na urządzeniach mobilnych


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy