Reklama

Reklama

Euro 2016. Włochy - Hiszpania 2-0. Graziano Pelle: Mamy się cieszyć piłką

- Jesteśmy dumni z naszych kibiców i robimy wszystko, by oni również byli dumni z nas - mówił po wygranej z Hiszpanią (2-0) w 1/8 finału Euro 2016 Graziano Pelle. Strzelec drugiej bramki podkreślał również udział w wygranej trenera Antonio Conte.

Napastnik Southampton po meczu z uśmiechem udzielał wywiadów, bo to on ustalił wynik spotkania. - Czasem życie jest zabawne... Bardzo cieszę się z tej tego gola, bo jest dla mnie bardzo ważny – podkreślał. - Jednak cała nasza drużyna jest szczęśliwa, bo udało nam się zrobić coś bardzo ważnego. Coś, na co długo pracowaliśmy – dodaje Pelle.

Włoski zawodnik podkreśla, że dużą zasługę w pokonaniu mistrzów Europy miał trener Antonio Conte.

- To jeden z najlepszych szkoleniowców, jakich znam. Czuje boisko, wie o co chodzi w piłce. Mocno poprawił nas pod względem taktycznym – podkreśla Conte.

Reklama

W ćwierćfinale Włosi trafiają na kolejny bardzo mocny zespół – Niemcy, którzy są mistrzami świata.

- Wiem, że w przeszłości nieźle nam z nimi szło, ale historia nie ma tu nic do rzeczy. To będzie nowe spotkanie i już teraz się na nim koncentrujemy. Chcemy po prostu cieszyć się piłką i wygrywać kolejne spotkania – zapewnia Pelle.

Strzelec gola dla Włochów bardzo chwalił również swoich kibiców, którzy licznie stawili się w Paryżu.

- Dostaliśmy od naszych fanów pozytywną energię Jesteśmy z nich dumni i chcemy, bo oni również byli z nas – podkreśla Pelle.

Z Paryża Piotr Jawor

Partnerem relacji jest Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy

Reklama

Reklama

Reklama