Reklama

Reklama

Euro 2016. Węgier Dzsudzsak nie chce już grać w Turcji

Kapitan piłkarskiej reprezentacji Węgier Balazs Dzsudzsak nie chce dużej grać w lidze tureckiej. Po ostatnich zamachach terrorystycznych zawodnik Bursasporu obawia się o swoje życie.

Liga turecka. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!

Węgier przyznał, że chce opuścić turecki klub, ponieważ nie czuje się w tym kraju bezpieczny. W rozmowie z jedną z węgierskich stacji radiowych zawodnik powiedział, że jego zdaniem ostatnie zamachy nie były jednorazowym incydentem i będą się nasilać.

Strzelec dwóch bramek na Euro 2016 przyznał, że nie może zdradzić informacji odnośnie swojej przyszłości.

Reklama

Węgierskie media podają, że Dzsudzsak wkrótce podpisze kontrakt z klubem niemieckiej Bundesligi. Zaznaczają jednak, że Turcy wyceniają swojego zawodnika na 7 mln euro, o pięć więcej niż zapłacili za niego rok temu.

Dzsudzsak razem z reprezentacją Węgier dotarł do 1/8 finału Euro 2016. Wystąpił we wszystkich meczach w pełnym wymiarze czasowym. 

Partnerem relacji jest Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy