Reklama

Reklama

Euro 2016. Środowy trening kadry w komplecie

W środę o godz. 18 kadra rozpoczęła drugi środowy trening na zgrupowaniu w Arłamowie. W zajęciach uczestniczyli wszyscy zawodnicy.

Po wtorkowych zajęciach dziennikarze zastanawiali się, czy Bartosz Salamon nie doznał kontuzji. W pewnym momencie obrońca Cagliari zszedł z treningu, przez chwilę zajęli się nim fizjoterapeuci i wrócił do ćwiczeń. Jak się okazało, nie było to nic poważnego i piłkarz wziął udział w dwóch środowych sesjach treningowych.

W zajęciach wziął udział też Tomasz Jodłowiec, który stracił początek przygotowań z powodu urazu. Teraz selekcjoner Adam Nawałka ma do dyspozycji 23 zawodników, a z pewnością niektórzy z nich w poniedziałek dowiedzą się, że nie pojadą do Francji.

Reklama

Na zgrupowanie w czwartek mają dotrzeć czterej pozostali reprezentanci: Robert Lewandowski, Łukasz Piszczek, Maciej Rybus i Grzegorz Krychowiak. Spodziewani są w godzinach wieczornych.

Obóz w Arłamowie potrwa do wtorku. Jest bezpośrednim przygotowaniem do mistrzostw Europy, ale też poprzedzających je meczów towarzyskich z Holandią (1 czerwca) i Litwą (6 czerwca). Piłkarze Podkarpacie opuszczą we wtorek, 31 maja.

Z Arłamowa Łukasz Szpyrka


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje