Reklama

Reklama

Euro 2016. Shilton: Lloris to najlepszy bramkarz turnieju

- Hugo Lloris to najlepszy bramkarz Euro. Nie mam żadnych wątpliwości - powiedział legendarny golkiper reprezentacji Anglii, Peter Shilton.

EURO 2016 - sprawdź terminarz, wyniki oraz tabele!

66-letni Peter Shilton to jeden z najlepszych bramkarzy w historii. Anglik rozegrał 125 meczów w reprezentacji, z którą dwukrotnie uczestniczył w mistrzostwach Europy, zaliczając również trzy występy na mundialach. Po odpadnięciu reprezentacji Anglii w fatalnym stylu, Shilton zdecydował się skomentować poczynania golkiperów innych reprezentacji.

- Hugo Lloris to najlepszy bramkarz Euro. Nie mam żadnych wątpliwości - stwierdził Shilton przed niedzielnym finałem Euro 2016. Anglik wyróżnił jego interwencje w spotkaniu półfinałowym z Niemcami.

Reklama

Shilton powiedział również, że obok Antoine'a Griezmanna to właśnie Lloris jest największym bohaterem "Trójkolorowych" podczas turnieju we Francji.

Partnerem relacji jest Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama