Reklama

Reklama

Euro 2016. Robson-Kanu: Bale jest lepszy niż Ronaldo

​- Gareth Bale jest lepszym piłkarzem niż Cristiano Ronaldo - tak przynajmniej twierdzi napastnik reprezentacji Walii Hal Robson-Kanu. Jego zespół zmierzy się z Portugalią w półfinale mistrzostw Europy.

Euro 2016. Wyniki, tabele i statystyki - kliknij tutaj!

Reklama

Hal Robson-Kanu nie ukrywa, że jest pełen podziwu dla swojego kolegi z zespołu Garetha Bale’a, który na ME prezentuje rewelacyjną formę. Napastnik reprezentacji Walii stwierdził nawet, że Bale jest obecnie lepszy niż Cristiano Ronaldo.

- Obaj prezentują klasę światową, ale to my mamy w składzie lepszego piłkarza. Nie mam żadnych wątpliwości, że Gareth jest na najlepszej drodze do tego, by być zawodnikiem numer jeden na świecie - powiedział Robson-Kanu.

Przypomnijmy, że reprezentacja Walii pokonała wczoraj Belgię 3-1 i wywalczyła awans do półfinału mistrzostw Europy, w którym zmierzy się właśnie z Portugalią, której największą gwiazdą jest Ronaldo.

- Czeka nas interesujący mecz. Jeden i drugi zespół potrafi atakować, dlatego spodziewam się spotkania, w którym będzie mnóstwo podbramkowych sytuacji - nie ukrywał Robson-Kanu.

Partnerem relacji jest Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy