Reklama

Reklama

Euro 2016. Renato Sanches: Gol Ronalda sprawił, że było łatwiej

​- Przed rzutami karnymi trener zapytał nas o to, kto chce strzelać jako pierwszy. Cristiano Ronaldo podszedł i powiedział, że jest gotowy to zrobić. Jego gol sprawił, że potem było łatwiej - powiedział po wczorajszym meczu pomocnik reprezentacji Portugalii Renato Sanches.

Renato Sanches był jednym z bohaterów reprezentacji Portugalii we wczorajszym meczu z Polską. 18-letni zawodnik, który podpisał niedawno kontrakt z Bayernem Monachium, strzelił gola i wyrównał stan meczu na 1-1, bezbłędnie wykonał też rzut karny.

- To wspaniały moment dla zespołu i dla mnie. Cieszę się, że strzeliłem gola, ale najważniejsze jest to, że dotarliśmy już do półfinału. Cały czas w siebie wierzymy i jesteśmy pewni swoich umiejętności - powiedział po spotkaniu Sanches.

- Przed rzutami karnymi trener zapytał nas o to, kto chce strzelać jako pierwszy. Cristiano Ronaldo podszedł i powiedział, że jest gotowy to zrobić. Jego gol w pierwszej serii "jedenastek" sprawił, że potem było nam łatwiej - przyznał.

Reklama

- Kiedy podchodziłem do rzutu karnego, byłem całkiem rozluźniony. Miałem pomysł na to, jak uderzyć piłkę, żeby zaskoczyć bramkarza - zakończył Renato.

Partnerem relacji jest Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL