Reklama

Reklama

Euro 2016. Joachim Loew: Krytyka? Mogę się tylko śmiać

​Selekcjoner reprezentacji Niemiec Joachim Loew powiedział, że nie dziwi go krytyka, jaka spadła na jego zespół po meczu z Polską. - Mogę się tylko z tego śmiać. Podobnie było w 2014 roku, a zostaliśmy wtedy mistrzami świata - podkreślił słynny szkoleniowiec.

Euro 2016. Sprawdź wyniki i tabelę "polskiej" grupy - kliknij!

Loew na spotkaniu z dziennikarzami w bazie reprezentacji Niemiec w Evian-les-Bains zapowiedział, że jego drużyna ma jasny cel na mecz z Irlandią Północną.

- Chcemy wygrać z Irlandczykami. Jeśli to zrobimy, zajmiemy pierwsze miejsce w grupie. Potem czeka nas mecz 1/8 finału w Lille, nie znam żadnej innej drogi - oświadczył szkoleniowiec, który podkreślił również, że krytyka, jaka spadła na jego zespół po meczu z Polską, nieszczególnie go zaskakuje.

Reklama

- Nic mnie już nie zdziwi. Mogę się tylko z tego śmiać, bo na mistrzostwach świata 2014 również nas krytykowano, a my zdobyliśmy wtedy tytuł. Tak często jesteśmy krytykowani, że nie robi to na mnie wrażenia - zaznaczył Loew.

Jutro, w ostatnich meczach grupy C, Niemcy zagrają z Irlandią Północną w Paryżu, a Polska z Ukrainą w Marsylii. Oba spotkania rozpoczną się o godz. 18.

Partnerem relacji jest Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL