Reklama

Reklama

Euro 2016. Cristiano Ronaldo: Polska ma dobrą drużynę, ale...

​- Polska ma dobrą drużynę, ale to my zasłużyliśmy na wygraną, bo stworzyliśmy sobie więcej sytuacji. Spełnienie naszych marzeń jest coraz bliżej - powiedział po meczu z Polską gwiazdor reprezentacji Portugalii Cristiano Ronaldo.

Reprezentacja Portugalii pokonała po rzutach karnych Polskę w meczu ćwierćfinałowym mistrzostw Europy we Francji. Cristiano Ronaldo w regulaminowym czasie gry nie zdołał strzelić gola, ale bezbłędnie wykonał rzut karny i przyczynił się do zwycięstwa swojego zespołu.

- To prawda, nie zdobyłem bramki, ale jak zwykle dałem z siebie wszystko. Gola strzelił Renato Sanches i gratuluję mu. Niewielu spodziewało się, że dojdziemy daleko w tym turnieju, a jesteśmy już w półfinale - powiedział Ronaldo, który z szacunkiem wypowiedział się o przeciwnikach.

Reklama

- Polska ma dobrą drużynę, ale to my zasłużyliśmy na wygraną, bo stworzyliśmy sobie więcej sytuacji. Rywale nie mieli ich za dużo. Karne to loteria, ale my wykonywaliśmy je lepiej - ocenił gwiazdor Realu.

- Spełnienie naszych marzeń jest coraz bliżej. Na tym etapie turnieju wszystko może się zdarzyć. Nigdy nie ukrywałem, że chciałbym zdobyć międzynarodowe trofeum z reprezentacją Portugalii. Teraz jesteśmy na właściwej drodze - zakończył.

Partnerem relacji jest Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama