Reklama

Reklama

Euro 2016. Bartosz Salamon: Trochę się przestraszyłem

Bartosz Salamon podkręcił kostkę podczas wtorkowego treningu, ale później uspokajał: - Na początku trochę się przestraszyłem, ale już wszystko dobrze.

Salamon niemal w ostatniej chwili wskoczył do pociągu z napisem "Euro 2016". Zagrał w dwóch marcowych meczach towarzyskich, a to wystarczyło, by dostać powołanie na zgrupowanie przed mistrzostwami Europy.

W dodatku selekcjoner wyraźnie na niego liczy, bo zrezygnował z powoływanego wcześniej regularnie Łukasza Szukały. Salamon może więc wystąpić podczas zbliżającego się turnieju.

We wtorek przeżył jednak chwilę strachu. Zszedł z boiska pod koniec treningu, a fizjoterapeuci jego kostkę potraktowali zamrażaczem.

- Na początku trochę się przestraszyłem. Myślałem, że to coś poważniejszego. Na szczęście wszystko jest w porządku. W środę rano zacisnąłem zęby i trenowałem na pełnych obrotach - przyznaje zawodnik.

Reklama

W Arłamowie do dyspozycji selekcjonera jest 26 zdrowych zawodników. Jako ostatni na zgrupowaniu stawi się Grzegorz Krychowiak, który najpierw przejdzie badania. W ostatnim meczu w sezonie doznał kontuzji mięśni uda i nie wiadomo, jak długa będzie jego przerwa.

Z Arłamowa Łukasz Szpyrka

Euro 2016. Sprawdź terminarz turnieju - kliknij tutaj!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama