Reklama

Reklama

Euro 2016. Ashley Williams: Walia może wygrać mundial

Kapitan reprezentacji Walii, Ashley Williams stwierdził, że Walia może wygrać mistrzostwa świata. 31-latek uważa, że "Smoki" mogą przywieźć z Rosji trofeum dla najlepszej drużyny globu.

EURO 2016 - sprawdź terminarz, wyniki oraz tabele!

Ashley Williams chyba wciąż jest w euforii po bardzo udanych dla Walijczyków mistrzostwach Europy. "Smoki" z defensorem w roli kapitana dotarły do półfinału imprezy i piłkarze w kraju doczekali się mistrzowskiego powitania.

31-letni stoper stwierdził bowiem, że Walia może wygrać mistrzostwa świata w Rosji. - W autobusie mówiliśmy do siebie: Wyobraźmy sobie co by było, gdybyśmy wygrali turniej. Po powrocie do kraju, patrząc na tłumy kibiców na ulicach, czuliśmy się tak, jak byśmy wygrali - stwierdził Walijczyk.

Reklama

- Mam nadzieję, że po mundialu w Rosji będziemy witani tak samo, tylko że wrócimy z pucharem - dodał kapitan zespołu Chrisa Colemana.

Walia w eliminacjach mistrzostw świata zagra z Austrią, Gruzją, Mołdawią, Irlandią i Serbią.

31-letni Ashley Williams gra w reprezentacji od 2008 roku. Na koncie ma 65 występów i dwa gole. Na co dzień jest piłkarzem Swansea City i klubowym kolegą Łukasza Fabiańskiego.

Partnerem relacji jest Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje