Reklama

Reklama

Euro 2016. ​Arłamów czeka na reprezentację Polski

W malowniczych Bieszczadach reprezentacja Polski spędzi najważniejszy etap przygotowań do mistrzostw Europy 2016. "Hotel Arłamów" przygotowuje się na przyjęcie kadrowiczów Adama Nawałki, którzy mogą liczyć na prawdziwe luksusy.

Euro 2016 - sprawdź grupę "Biało-czerwonych"

Od 23 do 31 maja w Arłamowie reprezentacja Polski będzie przygotowywać się do najważniejszej imprezy roku. Kadrowicze Adama Nawałki zostaną przywitani i ugoszczeni po królewsku. "Hotel Arłamów" gwarantuje luksus na najwyższym poziomie.

Reklama

- Przez lata będą wspominać, że to właśnie tu przygotowywała się reprezentacja przed tym, jak przywiozła medal z Francji - śmieją się pracownicy obiektu, który przyjmie kadrowiczów pod koniec maja.

Do dyspozycji piłkarzy będzie 1/4 hotelu, a jedno skrzydło zostanie wyłączone w całości - nie będzie tam wstępu ani dla gości, ani dziennikarzy. "Biało-czerwoni" dwa razy dziennie będą trenować na specjalnie stworzonym boisku.

Właśnie trwają ostatnie prace przy murawie. Już teraz prezentuje się imponująco, ale dookoła boiska potrzebna jest jeszcze drobna kosmetyka.

- Na razie trawa jest jeszcze zbyt długa. Stopniowo będziemy ją przycinać. Nie robi się tego od razu, bo to zła praktyka. Będziemy schodzić po milimetrze, tak, by w dniu pierwszego treningu miała 23-24 mm. To standardy UEFA - mówi Interii Tomasz Czuszel z firmy Trawnik Producent, która jest odpowiedzialna za murawę w Arłamowie.

Zawodnicy poza głównym boiskiem będą mieli do dyspozycji także awaryjne - ze sztuczną nawierzchnią. W samym obiekcie jest natomiast imponująca hala sportowa, a w niej sala gimnastyczna, wielka siłownia, gabinet odnowy biologicznej, sauny, basen czy komory kardio.

Inna sprawa, że kadrowicze będą mieli co robić w wolnym czasie. Hotel gwarantuje im masę rozrywek, a przedstawiciele obiektu zapewniają, że brakuje tam tylko... lodowiska. W ramach integracji zawodnicy mogą skorzystać ze strzelnicy, kręgielni, ścianki wspinaczkowej czy pola golfowego.

Z Arłamowa Łukasz Szpyrka

Dowiedz się więcej na temat: Euro 2016 | Hotel Arłamów | reprezentacja Polski