Reklama

Reklama

Austria - Węgry 0-2. Storck: To nagroda za ostatnie trzy tygodnie

- Dostaliśmy nagrodę za ostatnie trzy tygodnie ciężkiej pracy - powiedział selekcjoner "Madziarów" Bernd Storck po spotkaniu Austria - Węgry (0-2) w grupie F Euro 2016.

- Wielkie brawa dla mojego zespołu. Dostaliśmy nagrodę za ostatnie trzy tygodnie ciężkiej pracy. Naszej ostatnie mecze towarzyskie pomogły nam w starciu z dobrym zespołem - powiedział Storck.

Reklama

- Na początku spotkania mieliśmy trochę szczęścia (sytuacja, w której David Alaba trafił w słupek - przyp. red.), ale potem graliśmy dużo bezpieczniej w obronie - dodał Niemiec.

Storck stwierdził, że "gra na napastnika" przyniosła skutek i jego zespół strzelił wspaniałego gola. - Gratuluję Szalaiowi. To jego nagroda za ciężką pracę - powiedział selekcjoner "Madziarów".

- Jeśli porównać Austrię do nas, doświadczenie, tytuły zdobyte przez zawodników, łatwo stwierdzić kto był faworytem. Moi podopieczni świetnie się jednak przygotowali i zapracowali solidnie na to zwycięstwo.

EURO 2016 - sprawdź terminarz, wyniki oraz tabelę!

Kolejne wyzwanie dla Węgrów to mecz z Islandią, który zaplanowano na sobotę. Początek meczu na Stade Velodrome w Marsylii o godzinie 18:00. 

Partnerem relacji jest Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy
Dowiedz się więcej na temat: Bernd Storck