Reklama

Reklama

Eliminacje MŚ 2022

Wielki trener zgłosił się do PZPN. Zdąży przed rozdaniem kart?

Spośród wszystkich trenerów, którzy wyrazili chęć prowadzenia reprezentacji Polski tak dużego nazwiska jeszcze nie było. Do grona śmiałków dołączył sam Claudio Ranieri.

Jak poinformował red. Piotr Koźmiński ze Sportowych Faktów, Claudio Ranieri po niedawnym rozstaniu z angielskim klubem Watford FC skierował swe kroki do PZPN. Przedstawił propozycję objęcia reprezentacji Polski, którego selekcjonera prezes Cezary Kulesza obiecał ogłosić w poniedziałek 31  stycznia. Wszelkie znaki wskazują na to, że może nim być Andrij Szewczenko, chociaż pewności co do tego nie ma. Nie tak dawno w grze był niedawny selekcjoner Adam Nawałka.

Reklama

CZYTAJ TAKŻE: Piłkarze reprezentacji jasno wskazują, kto powinien być selekcjonerem

PZPN zwleka z selekcjonerem. Zgłosił się Claudio Ranieri

Spośród wielu kandydatów, którzy zgłosili się do PZPN, Claudio Ranieri to chyba nazwisko największe. Prowadził już wiele największych klubów Europy, takich jak Inter Mediolan, AS Roma, Atletico Madryt, Valencia FC, Chelsea Londyn, AS Monaco i inne, prowadził również reprezentację Grecji. Na dodatek takie nazwisko jest tańsze niż Andrij Szewczenko. Gdy Ranieri pracował we Włoszech, zarabiał 1,5 mln euro.

Do meczu eliminacji mistrzostw świata z Rosją zostały już niespełna dwa miesiące.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama