Reklama

Reklama

Eliminacje MŚ 2022

Węgry - Polska. Paulo Sousa ogłosił skład naszej reprezentacji

Paulo Sousa odkrył karty przed swoim debiutem na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski! W wyjściowym składzie Biało-Czerwonych na mecz z Węgrami nie brakuje niespodzianki. Orły zagrają w ustawieniu z trzyosobowym blokiem obronnym, w którym zabrakło miejsca dla Kamila Glika. Zastąpi go debiutujący Michał Helik. Początek meczu o 20.45. Transmisja w TVP Sport, relacja w Interii.

Glik stracił miejsce w wyjściowym składzie kosztem debiutanta - Michała Helika. W obronie wraz z piłkarzem FC Barnsley zagrają Jan Bendarek oraz Bartosz Bereszyński, a wahadła należeć będą do Arkadiusza Recy i Sebastiana Szymańskiego.

Krychowiak i Moder w środku pola, Lewandowski na desancie

Do gry w środku pola oddelegowani zostali Grzegorz Krychowiak i Jakub Moder, przed nimi operować będzie Piotr Zieliński.

Za zdobywanie bramek odpowiedzialni będą Arkadiusz Milik i Robert Lewandowski, a w bramce stanie - zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Sousy - Wojciech Szczęsny.

Skład reprezentacji Polski na mecz z Węgrami: Szczęsny - Bereszyński, Bednarek, Helik - Szymański, Moder, Krychowiak, Reca - Zieliński - Milik, Lewandowski

Reklama

Skład Węgrów: Gulacsi - Fiola, Orban, At. Szalai - Lovrencsics, Kleinheisler, Nagy, Klamar, Hangya - Sallai, A. Szalai 

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie!

Sprawdź!

TB

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje