Reklama

Reklama

Eliminacje MŚ 2022

Trzech Polaków w grze o fotel selekcjonera. Kolejny zwrot akcji

Saga dotycząca wyboru nowego trenera reprezentacji Polski trwa w najlepsze. PZPN swoją decyzję ma oficjalnie ogłosić 31 stycznia. Jak donosi "Weszło", w grze o fotel selekcjonera pozostało trzech kandydatów z Polski.

Już wkrótce poznamy nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Na poniedziałek 31 stycznia zaplanowano zebranie zarządu PZPN, po którym odbędzie się konferencja prasowa. Na niej dowiemy się, kogo wybrał prezes Cezary Kulesza.

Szewczenko wypadł z gry! Kto teraz?

Szef PZPN jest w trudnym położeniu. Negocjacje z kolejnymi kandydatami idą jak po grudzie. Działacz próbował zatrudnić zagranicznego szkoleniowca, ale jego starania spełzły na niczym. Nie wyszło mu z Fabio Cannavaro czy Marcelem Kollerem. Z wyścigu o fotel selekcjonera odpadł też Andrij Szewczenko.

CZYTAJ TAKŻE: ANDRIJ SZEWCZENKO TRENEREM POLSKIEJ KADRY? SELEKCJONER ROSJI REAGUJE

Ukrainiec w ostatnich dniach był kreowany na faworyta do pracy z polską kadrą. Według Pawła Wołosika z "Przeglądu Sportowego" Szewczenko nie może porozumieć się z Genoą ws. rozwiązania kontraktu. Chodzi o kwotę 6 mln euro.

Reklama

Trzech Polaków powalczy o fotel selekcjonera reprezentacji Polski

To sprawia, że Cezary Kulesza ma bardzo ograniczone pole manewru. Najnowsze informacje w tej sprawie przekazuje Maciej Wąsowski "Weszło". Jak donosi, na placu boju pozostało trzech kandydatów.

To Adam Nawałka, Jan Urban, i Czesław Michniewicz. Z tego grona w PZPN najbardziej ceniony jest były selekcjoner. Z kolei kandydaturę Urbana forsuje Henryk Kula, szef śląskiego ZPN. Do gry wrócił natomiast Michniewicz, który początkowo został skreślony przez media, ale - jak się okazuje - rozmawiał z prezesem Kuleszą na temat pracy z kadrą.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy