Reklama

Reklama

Eliminacje MŚ 2022

​Tiago Martins sędzią meczu Polska - Węgry

W poniedziałek 15 listopada reprezentacja Polski rozegra swój ostatni mecz eliminacyjny do mistrzostw świata 2022. Rywalem "Biało-Czerwonych" będą Węgry, którzy zaprzepaścili już szansę na awans. UEFA wyznaczyła Tiago Martinsa z Portugali na sędziego tego spotkania.

Spotkanie Polska - Węgry zostanie rozegrane w poniedziałek o godzinie 20:45 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Mecz poprowadzi portugalski arbiter Tiago Martins, a asystować mu będą Luis Campos i Pedro Almeida. Funkcję sędziego technicznego pełnić będzie Helder Malheiro, a za system VAR odpowiadać będą João Pinheiro i Vitor Ferreira.

Polska - Węgry. Tiago Martins arbitrem spotkania

Tiago Martins to 41-letni sędzia, który na arenie międzynarodowej pojawił się w 2015 roku. W swoim dorobku ma kilkanaście spotkań reprezentacyjnych, a także 11 meczów fazy grupowej Ligi Europy. W obecnym sezonie Portugalczyk prowadził 11 spotkań, w których pokazał 53 żółte kartki i podyktował 5 rzutów karnych.

Reklama

Dzięki wygranej z Andorą reprezentacja Polski zapewniła sobie miejsce w barażach w dalszej walce o awans na mundial. Spotkanie z Węgrami na pewno nie zostanie odpuszczone, gdyż w tym momencie Polacy walczą o rozstawienie, dzięki któremu możliwe będzie m. in. rozegranie półfinału w barażach na własnym stadionie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne