Reklama

Reklama

Eliminacje MŚ 2022

Ten kandydat odmówił PZPN. Media ujawniają powód

Szwajcarskie media poinformowały w czwartek, że Marcel Koller - szkoleniowiec przez wiele lat pracujący z reprezentacją Austrii, a ostatnio zatrudniony w FC Basel - odrzucił ofertę PZPN, dotyczącą pracy z kadrą "Biało-Czerwonych". Serwis "Sportowefakty.wp.pl" ujawnia, co było powodem jego decyzji.

Reprezentacja Polski wciąż czeka na nowego selekcjonera po tym, jak za porozumieniem stron rozwiązano kontrakt z Paulo Sousą. Prezes naszej federacji, Cezary Kulesza początkowo zapewniał, że nazwisko jego następcy poznamy do 19 grudnia, ale nic takiego nie miało miejsca. Zamiast tego w mediach huczy o potencjalnych kandydaturach i zwrotach akcji, dotyczących wyścigu po fotel najważniejszego, trenerskiego stanowiska w kraju.

Marcel Koller odmówił PZPN. Oto powód

W czwartkowy wieczór "Blick" przekazał, iż ofertę pracy z "Biało-Czerwonymi" odrzucił Marcel Koller, o czym osobiście poinformował włodarzy PZPN. Nazwisko to pojawiało się wcześniej w medialnych przeciekach, choć od dłuższego czasu na jego temat było już cicho, co nakazywało przypuszczać, że temat stał się "martwy". Jak więc widać, władze skutecznie utrzymują swoje negocjacje w tajemnicy.

Dlaczego jednak 61-letni trener odmówił Polakom? Jak informuje serwis "Sportowefakty.wp.pl", powodem była operacja kolana, której niedawno się poddał. Trener obecnie nie jest w najlepszej kondycji (nie może chodzić) i zdecydował, że zdrowie jest aktualnie na pierwszym miejscu.

Kto więc przejmie stery reprezentacji Polski? Medialnym faworytem długo był Adam Nawałka, lecz jego akcje, wobec informacji o Kollerze czy Andriju Szewczence, zdają się jednak nie być tak wysokie, jak ocenili to dziennikarze.

Reklama

Czytaj także:

Oto kulisy negocjacji z Nawałką

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy