Reklama

Reklama

Eliminacje MŚ 2022

Paulo Sousa porzucił kadrę. Jan Bednarek powiedział, co o tym myśli

Paulo Sousa rozstał się z reprezentacją Polski w burzliwych okolicznościach. Portugalczyk porzucił kadrę na rzecz brazylijskiego Flamengo. Zachowanie szkoleniowca ocenił Jan Bednarek w rozmowie z "newonce.sport".

Już prawie miesiąc minął od chwili, gdy Paulo Sousa poinformował władze PZPN o chęci rozwiązania kontraktu. Decyzja Portugalczyka o opuszczeniu polskiej kadry była wielkim zaskoczeniem. Wszak jeszcze kilka tygodni wcześniej szkoleniowiec zapewniał, że będzie z "Biało-Czerwonymi" walczył o mundial w Katarze.

Paulo Sousa nawet nie pożegnał się z polskimi piłkarzami

Ostatecznie Sousa porzucił kadrę na rzecz brazylijskiego Flamengo. Z polskimi piłkarzami nawet się nie pożegnał. Mimo upływu czasu sprawa wciąż budzi wielkie emocje.

Do całego zamieszania odnieśli się już Arkadiusz Milik i Kamil Glik. Teraz swoimi uwagami postanowił podzielić się Jan Bednarek. Defensor udzielił wywiadu dla "newonce.sport".

CZYTAJ WIĘCEJ: KTO ZA SOUSĘ? SENSACYJNY POMYSŁ SMUDY!

Reklama

Jan Bednarek skomentował odejście Paulo Sousy

- Nie jest to komfortowa sytuacja. Byliśmy wszyscy bardzo mocno skupieni na meczu z Rosją, a żegnaliśmy się w listopadzie z myślą, że Paulo Sousa jest naszym trenerem. Opowieści o tym, że jesteśmy rodziną, okazały się fałszywe - oznajmił.

- Musimy jednak skupić się na tym, co sami mamy osiągnąć. Doszedł element motywacji - będziemy chcieli udowodnić trenerowi, że potrafimy awansować na mundial, a jego odejście potraktować jak dodatkowy bodziec. Pozostaje mi tylko życzyć mu powodzenia - zakończył.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy