Reklama

Reklama

Eliminacje MŚ 2022

Paulo Sousa może mieć koronawirusa. Przechodzi badania

Pauo Sousa, selekcjoner reprezentacji Polski, może mieć koronawirusa. Dziennikarz Tomasz Włodarczyk na portalu społecznościowym podał, że Portugalczyk otrzymał pozytywny wynik testu antygenowego. Informację potwierdził Sebastian Staszewski, dziennikarz Interii.

Jak poinformował Włodarczyk "pobrano już wymaz do testu PCR. Trwa oczekiwanie na wyniki".

Te informacje potwierdził nasz dziennikarz Sebastian Staszewski.

- Prawdą są informacje Tomasz Włodarczyka i Piotra Koźmińskiego na temat stanu zdrowia Paula Sousy. Selekcjonerowi niestety wyszedł pozytywny wynik badania antygenowego na koronawirusa. Teraz czeka na wynik testu PCR. Jeśli znów wyjdzie pozytyw, trener nie przyjedzie do Polski - napisał Staszewski.

Włodarczyk dodał, że "obecność na listopadowym zgrupowaniu nie jest zagrożona".

Reprezentację Polski czeka ostatni etap walki o MŚ

Reprezentację Polski czeka ostatni etap walki o mistrzostwa świata. 12 listopada "Biało-Czerwoni" zagrają na wyjeździe z Andorą, natomiast trzy dni później podejmą w Warszawie Węgry. Na razie Polacy zajmują drugie miejsce w grupie I, a to oznacza grę w dwustupniowych barażach.

Reklama

Paulo Sousa został selekcjonerem reprezentacji Polski w styczniu tego roku. Zastąpił wtedy Jerzego Brzęczką. Portugalczyk z "Biało-Czerwonymi" wziął udział w przesuniętych o rok Euro 2020. Polacy nie wyszli jednak z grupy, dwa mecze przegrywając i jeden remisując.

Pawo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje