Reklama

Reklama

Eliminacje MŚ 2022

Nawet Spiridonow zabrał głos po losowaniu piłkarskich baraży

Rosja kontra Polska - szykuje się gorące starcie w barażach o mundial 2022 w Katarze. Po piątkowym losowaniu par barażowych głos zabrał nawet rosyjski siatkarz, a zarazem skandalista, Aleksiej Spiridonow, który nigdy nie ukrywał, że nie pała sympatią do Polski i Polaków.

Trudno mówić o łatwych rywalach w barażach do mistrzostw świata, ale reprezentacja Polski nie może narzekać po losowaniu. Ekipa Paulo Sousy uniknęła takich potęg jak Włochy i Portugalia.

Robert Lewandowski i spółka w barażowym półfinale zmierzą się na wyjeździe z Rosją. Mecz zostanie rozegrany 24 marca przyszłego roku. Zwycięzca tego meczu zmierzy się kilka dni później u siebie ze Szwecją lub Czechami w bitwie o awans na MŚ. 

Mecz Rosja - Polska. Spiridonow komentuje

Rosyjski "Sport Express" o komentarz do losowania poprosił znanego... siatkarza, a prywatnie kibica Spartaka Moskwa, Aleksieja Spiridonowa.

Reklama

Spiridonow od lat jest dobrze znany polskim kibicom, przede wszystkim z ostrych, często wulgarnych słów pod adresem Polski i "Biało-Czerwonych".

- Mam nadzieję na zwycięstwo, bo, jak wiecie, nie mam zbyt dobrego stosunku do tego narodu - nie ukrywa Spiridonow, komentując piątkowe losowanie.

Jak podkreślił, ciężko będzie pokonać reprezentację Polski, a problemem Rosjan jest "głowa".

- To, że zagramy u siebie, może przynieść odwrotny skutek - zaznaczył Spiridonow. - Z jednej strony będzie większa presja, a z drugiej własne trybuny. Miejmy nadzieję, że to pomoże - powiedział.

Interia Sport - Gramy Dalej prosto z gali rozdania Złotej Piłki - SPRAWDŹ!

Kto zdobędzie "Złotą Piłkę" - SPRAWDŹ!

WS

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje