Reklama

Reklama

Eliminacje MŚ 2022

Media: Marcel Koller odrzucił ofertę pracy z reprezentacją Polski

Marcel Koller był wymieniany w gronie potencjalnych kandydatów do fotela selekcjonera reprezentacji Polski. Jak donosi szwajcarski "Blick", odrzucił jednak ofertę PZPN.

Nasza drużyna narodowa wciąż nie ma trenera po tym, jak pod koniec grudnia rozwiązany za porozumieniem stron został kontrakt z Paulo Sousą. "Bezkrólewie" trwa już niemal miesiąc i choć prezes PZPN, Cezary Kulesza deklarował, że nazwisko następcy Portugalczyka ogłoszone zostanie do 19 stycznia, nic takiego nie nastąpiło.

Media: Marcel Koller odmówił PZPN

Media i eksperci zdążyli już namaścić do roli selekcjonera Adama Nawałkę, lecz ostatnie dni (a właściwie - godziny) przyniosły zwrot akcji. Serwisy informować zaczęły, że na pole position wysuwa się kandydatura Andrija Szewczenki. "Blick" w czwartkowy wieczór przekazał jednak zaskakujące informacje dotyczące innego kandydata, który wcześniej przewijał się w gronie faworytów.

Mowa o Szwajcarze, Marcelu Kollerze, który w przeszłości pracował m.in. z FC Basel i reprezentacją Austrii. Jak poinformował dziennikarz gazety, Andreas Boeni, odrzucił on ofertę prowadzenia polskiej kadry. Swoją decyzję przekazał w czwartek.

Reklama

"Biało-Czerwoni" w marcu zagrają w barażach o awans na mistrzostwa świata w Katarze. Ich pierwszym rywalem będzie Rosja, z którą zagrają na wyjeździe. Jeżeli uda się uporać tym zespołem, decydujące spotkanie, w którym rywalem będzie Szwecja lub Czechy zagra w naszym kraju.

Sprawdź również:

Tomasz Hajto komentuje niepewność wokół nowego selekcjonera

Ceny biletów na mecze kadry w Chorzowie

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy