Reklama

Reklama

Eliminacje MŚ 2022

Kuriozalna wpadka PZPN-u. Czesław Michniewicz otrzymał kontrakt z adresem Nawałki

Ciekawą anegdotą podzielił się Łukasz Wiśniowski, związany niegdyś z PZPN-em. Okazuje się, że Czesław Michniewicz otrzymał ofertę kontraktu, na której widniał adres... Adama Nawałki.

Sytuacja z wyborem nowego selekcjonera jest wyjątkowo skomplikowana. Faworytem długo wydawał się Adam Nawałka, którego kandydatura wróciła po fiasku rozmów z Andrijem Szewczenką.

Wszystko wskazuje jednak na to, że prezes PZPN Cezary Kulesza od dawna gra nie na jeden, nie na dwa, a na kilka frontów.

Wpadka PZPN-u z kontraktem dla Michniewicza

Udowadnia to choćby anegdota, przedstawiona przez Wiśniowskiego w trakcie rozmowy w pokoju na Twitterze. Dziennikarz, odpowiadający przez wiele lat za sukces kanału "Łączy Nas Piłka", ujawnił zakulisowe zagranie Kuleszy.

Jak się okazało, prezes PZPN najprawdopodobniej był faktycznie dogadany z Nawałką. Dość powiedzieć, że na propozycji kontraktu, wysłanej do Michniewicza, widniał właśnie adres byłego selekcjonera.

Kto ostatecznie zostanie selekcjonerem reprezentacji Polski? Telenowela zakończy się już w poniedziałek, gdy nazwisko nowego trenera kadry poznamy na konferencji prasowej.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL