Reklama

Reklama

Eliminacje MŚ 2022

Kolejny zwrot akcji w sprawie Adama Nawałki

Najprawdopodobniej nie dojdzie jednak w środę do ogłoszenia Adama Nawałki selekcjonerem Polski. Kandydatura byłego trenera Polaków z lat 2013-2018 wciąż jest aktualna, ale sprawa się przedłuża - informuje "Przegląd Sportowy".

Adam Nawałka miał zostać wybrany podczas środowego zarządu PZPN. Rzeczywiście, dojdzie do niego, ale ogłoszenia selekcjonera w środę nie należy się spodziewać - uważa "PS". A wtedy właśnie wielu obserwatorów spodziewało się podjęcia decyzji, na którą od ucieczki Paulo Sousy czekamy już trzy tygodnie. Czas mija, a mecz barażowy o mistrzostwa świata z Rosją zbliża się każdego dnia.

CZYTAJ TAKŻE: Sztab Adama Nawałki jest już w blokach. Gotowy

Reklama

Adam Nawałka nawet nie wybiera się do Warszawy

Jak się okazuje, Cezary Kulesza spotkał się z Adamem Nawałką tylko raz i to przypadkowo, w hotelu. Doszło między nimi do rozmowy, ale od tamtej rozmowy minęło już sporo czasu i przypieczętowania trenera Nawałki na stanowisku selekcjonera nie ma. Co więcej, były trener Polaków w środę nawet nie wybiera się do Warszawy, zatem trudno się spodziewać, by został ogłoszony selekcjonerem właśnie tego dnia.

Poza Adamem Nawałką pojawiały się także inne kandydatury, chociażby Szwajcara Marcela Kollera.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy