Reklama

Reklama

Eliminacje MŚ 2022

Kiedy losowanie baraży o MŚ 2022? Polska pozna rywala

Losowanie baraży o mundial 2022 w Katarze odbędzie się w piątek o godz. 17. Rywalem Polski w półfinale baraży będzie Rosja, Portugalia, Szwecja, Włochy, Walia lub Szkocja. Transmisja losowania baraży w Polsacie Sport News.

Polska zagra w barażach o mistrzostwa świata 2022 w Katarze, to było jasne już po meczu w Andorze. Porażka z Węgrami sprawiła, że nie będziemy rozstawieni i półfinał zagramy na wyjeździe. Rywala wskaże losowanie, które odbędzie się w piątek 26 listopada. Przeciwnikiem będzie jedna z sześciu drużyn rozstawionych. Kiedy odbędzie się losowanie baraży? Na kogo Polska może trafić w półfinale baraży? Kiedy odbędą się baraże? Odpowiadamy na najważniejsze pytania.

Reklama

Kiedy losowanie baraży o MŚ 2022? Kto może być rywalem Polski?

Rozstawieni w barażach o MŚ 2022 - gospodarze półfinałów i możliwi rywale Polski:

A oto reprezentacje nierozstawione, które w półfinałach barażów będą grały na wyjeździe:

Ze względu na konflikt rosyjsko-ukraiński, Rosja na pewno nie zagra w barażach z Ukrainą, a to oznacza, że prawdopodobieństwo jej wylosowania przez Polskę jest wyższe niż w przypadku innych zespołów.

Kiedy losowanie baraży? Gdzie oglądać transmisję?

Losowanie par barażowych odbędzie się w piątek 26 listopada. Początek ceremonii zaplanowano na godzinę 17, transmisja w Polsacie Sport News.

Wszystkie skróty Ligi Mistrzów online w Interia Sport - ZOBACZ!

Kiedy baraże o mundial 2022 w Katarze? Daty półfinałów i finałów barażowych

Spotkania półfinałowe barażów zaplanowane są na 24 i 25 marca, z kolei finały odbędą się w dniach 28 i 29 marca. Gospodarzem półfinału będzie zespół rozstawiony, gospodarz finału będzie losowany.
BN

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama