Reklama

Reklama

Eliminacje MŚ 2022

Jasny przekaz PZPN ws. nowego selekcjonera. "Te informacje nie są prawdziwe"

Andrij Szewczenko ma lada dzień zostać nowym trenerem reprezentacji Polski. Media huczą od plotek na temat zatrudnienia ukraińskiego szkoleniowca i jego domniemanej pensji w PZPN. Jakub Kwiatkowski w rozmowie z serwisem "Sport24.ru" odniósł się do tych doniesień.

"Biało-Czerwoni" wciąż nie mają trenera. 29 grudnia Paulo Sousa rozwiązał kontrakt z PZPN i dołączył do brazylijskiego Flamengo. Włodarze polskiej federacji w pocie czoła pracują nad zatrudnieniem jego następcy.

Pierwotnie nazwisko nowego selekcjonera mieliśmy poznać 17 stycznia. Prezes Cezary Kulesza nie zdołał osiągnąć porozumienia z żadnym z kandydatów. Działacz obiecał jednak, że zamknie sprawę do 31 stycznia.

Wszystko wskazuje na to, że nowym trenerem reprezentacji Polski zostanie Andrij Szewczenko

Według ostatnich doniesień PZPN jest zdecydowany na zatrudnienie Andrija Szewczenki. Ukraiński szkoleniowiec ma w Polsce zarabiać ok. 2,5 mln euro rocznie. Znaczą część tej kwoty podobno pokryją sponsorzy.

W mediach pojawiły się informacje, że ustalono już wszystkie szczegóły przyszłej współpracy. Jakub Kwiatkowski, rzecznik prasowy PZPN, odniósł się do tych doniesień.

Reklama

Jakub Kwiatkowski, rzecznik PZPN, skomentował medialne doniesienia

- Te informacje nie są prawdziwe. Jedyne, co możemy teraz powiedzieć, to to, że nowy trener zostanie ogłoszony 31 stycznia. Wszystko inne to plotki - powiedział w rozmowie z serwisem "Sport24.ru".

CZYTAJ TAKŻE:
 Kto nowym selekcjonerem? Leo Beenhakker wskazał swojego faworyta

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama