Reklama

Reklama

Eliminacje MŚ 2022

Grzegorz Krychowiak ośmieszony na treningu reprezentacji. "Był wkurzony"

Kacper Kozłowski ma dopiero 18 lat, ale odwagi mu nie brakuje. Utalentowany pomocnik przyznał, że podczas jednego z treningów reprezentacji Polski założył "siatkę" Grzegorzowi Krychowiakowi. Doświadczony pomocnik od razu zareagował na to "upokorzenie".

Kacper Kozłowski w programie "Foot Truck" sypał jak z rękawa anegdotami dotyczącymi gry w reprezentacji Polski. 18-latek opowiedział m.in. o tym, jak otrzymał niespodziewany prezent od Roberta Lewandowskiego. Kapitan kadry podarował mu laptopa.

Kacper Kozłowski na jednym z treningów ośmieszył Grzegorza Krychowiaka

Kozłowski zdradził też historię z treningu reprezentacji. Podczas ćwiczeń założył siatkę Grzegorzowi Krychowiakowi. Jeden z filarów kadry został ośmieszony i odpłacił się błyskawicznym faulem.

- Wojtek Szczęsny mi podał, przepuściłem piłkę między nogami, Grzegorz biegł za mną i  dostał "dziurę", od razu mnie sfaulował - oznajmił Kozłowski.

ReklamaEfektowne zagranie zauważył Wojciech Szczęsny. Golkiper dorzucił swoje trzy grosze

To zagranie wywołało spore poruszenie w kadrze. Temat szczególnie podchwycił Wojciech Szczęsny, który zaczął nabijać się z Krychowiaka.

- Później już w hotelu Wojtek Szczęsny zwrócił się do Grześka: "Bolała się ta 'dziurka' od młodego?". Ja w śmiech, Grzesiek był wkurzony troszkę. Szczęsny lubi taką szyderkę - dodał 18-latek.


Kozłowski na swoim koncie ma sześć występów w reprezentacji Polski. W historii zapisał się jako najmłodszy uczestnik finałów mistrzostw Europy.

CZYTAJ WIĘCEJ: KACPER KOZŁOWSKI ZADEBIUTOWAŁ W ROYAL UNION SAINT-GILLOISE

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL