Reklama

Reklama

Eliminacje MŚ 2022

Cezary Kulesza: W piątek spotkam się z innym szkoleniowcem

Cezary Kulesza odbył nocną rozmowę z Adamem Nawałką, który wydaje się być faworytem do przejęcia sterów w reprezentacji Polski. Prezes PZPN w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" zdradził jednak, że jeszcze w piątek spotka się z innym kandydatem.

Nawałka od momentu rozstania PZPN z Paulo Sousą (który trafił do Flamengo Rio de Janeiro) jest faworytem mediów do objęcia posady selekcjonera. Trener, który prowadził już naszą drużynę narodową i doprowadził ją między innymi do 1/4 finału mistrzostw Europy ma już za sobą spotkanie z Kuleszą.

Cezary Kulesza zaliczy kolejne spotkanie

Prezes PZPN bardzo oszczędnie dawkuje jednak informacje na temat swoich preferencji odnośnie trenera i tego, kto jest jego faworytem. Niezbyt wiele zdradził również w rozmowie z "Przeglądem Sportowym", choć przyznał, że spotka się z innym kandydatem, również Polakiem.

- W piątek spotkam się z innym szkoleniowcem, ale z oczywistych względów nie będę podawał jego nazwiska - powiedział. 

Kulesza zdradził także, że rozmawiał z kapitanem drużyny narodowej, Robertem Lewandowskim, choć i w tym przypadku poskąpił szczegółów, zasłaniając się dobrem sprawy. 

Reprezentacja Polski w marcu rozegra barażowy mecz z Rosją, który może otworzyć jej drogę na mistrzostwa świata w Katarze. Jeżeli uda się odprawić "Sborną", przed własną publicznością zmierzy się ze Szwecją lub Czechami w ostatecznym boju o bilety na mundial.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje