Reklama

Reklama

Eliminacje MŚ 2022

Cezary Kulesza chce Andrija Szewczenkę. Problemem umowa z Genoą

Cezary Kulesza mocno pracuje nad zatrudnieniem Andrija Szewczenki, a kłopotem jest sposób rozwiązania umowy z Genoą - poinformował dziennikarz Interii, Sebastian Staszewski.

Wszystko wskazuje na to, że Andrij Szewczenko stał się nowym faworytem prezesa PZPN Cezarego Kuleszy w wyścigu o fotel selekcjonera reprezentacji Polski.

"Cezary Kulesza mocno chce Andrija Szewczenkę i pracuje nad jego zatrudnieniem. Dlatego w próżni zawisło ogłoszenie Adama Nawałki. Szewczenko chce pracować w Polsce, PZPN będzie stać na jego kontrakt. Kłopotem jest jednak umowa z Genoą i ew. sposób jej rozwiązania" - przekazał na Twitterze Sebastian Staszewski, dziennikarz Interii.

Andrij Szewczenko faworytem Cezarego Kuleszy

Przypomnijmy, że Szewczenko pracował w Genoi od 7 listopada 2021 roku do 15 stycznia 2022 roku. Pogrążona w kryzysie drużyna wygrała tylko jedno z 11 spotkań.

Reklama

Wcześniej przez pięć lat były napastnik AC Milan i Dynama Kijów prowadził reprezentację Ukrainy. Podczas Euro 2020 udało mu się wyjść z grupy.

Pierwszy mecz barażowy Polaków ma zostać rozegrany 24 marca. Rywalem "Biało-Czerwonych" będzie Rosja.

WG

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama