Reklama

Reklama

Eliminacje MŚ 2022

Były prezes PZPN grzmi ws. nowego selekcjonera. "Rany boskie"

Od niemal miesiąca piłkarska reprezentacja Polski nie ma trenera. Wszystko wskazuje na to, że Cezary Kulesza zdecyduje się na zatrudnienie Andrija Szewczenki. Oburzenia takim stanem rzeczy nie kryje Grzegorz Lato. Były prezes PZPN swoimi uwagami podzielił się w rozmowie z "Super Expressem".

Wciąż nie wiadomo, kto zostanie następcą Paulo Sousy na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski. Władze PZPN nie śpieszą się z dokonaniem wyboru.

31 stycznia mamy poznać nazwisko nowego selekcjonera

Na początku stycznia wydawało się, że do kadry wróci Adam Nawałka. Ten temat ostatecznie upadł, obecnie na pole position do pracy z "Biało-Czerwonymi" znajduje się Andrij Szewczenko.

Do ukraińskiego szkoleniowca nie jest przekonany Grzegorz Lato. Były prezes PZPN w rozmowie z "Super Expressem" przedstawił swój punkt widzenia na tę sprawę.

Grzegorz Lato przekonuje, że to Polak powinien pracować z kadrą

- Wy jesteście zakochani w tych zagranicznych trenerach, czy co? Jeśli brać zagranicznego to z najwyższej półki, jak to robią kluby angielskie. Ale nas nie stać, żeby zapłacić mu rocznie 20 milionów funtów czy euro -  oznajmił.
Lato nie ma wątpliwości, że "Biało-Czerwonych" powinien prowadzić polski szkoleniowiec. Były prezes PZPN twierdzi, że za takim wyborem stoi historia.

Reklama

- Rany boskie, to musi być Polak! Popatrzcie w historię sukcesów reprezentacji, największe wyniki osiągali tylko Polacy - podsumował.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy