Reklama

Reklama

Eliminacje MŚ 2022

Anita Włodarczyk w wymowny sposób reaguje na skandal w Tiranie. Hit sieci!

Polska wygrała z Albanią 1-0 w eliminacjach do mistrzostw świata 2022 i wskoczyła na drugie, barażowe miejsce w grupie. Trwa gorąca dyskusja, lecz nie tylko wokół wyniku i formy kadrowiczów Paula Sousy. Podczas meczu doszło do skandalu na ogromną skalę. "Biało-Czerwoni" doświadczyli wściekłości albańskich pseudokibiców i zostali obrzuceni różnymi przedmiotami. Na te wydarzenia postanowiła zareagować... Anita Włodarczyk. Lekkoatletka opublikowała wymowny wpis na Twitterze.

Do gigantycznego skandalu doszło w Tiranie podczas meczu Albania-Polska! Po golu dla "Biało-Czerwonych" rozwścieczeni pseudokibice drużyny gospodarzy obrzucili zdobywcę bramki, Karola Świderskiego, i pozostałych kadrowiczów Paula Sousy różnymi przedmiotami

Reklama

Spotkanie zostało przerwane, sędzia nakazał obu drużynom zejść do szatni.

Na trybuny wkroczyła policja, która miała utemperować krewkich albańskich fanów. Tylko powodzenie tej akcji dawało szanse na wznowienie meczu. Po jakimś czasie spiker na stadionie ogłosił, że obie ekipy wrócą na boisko i dokończą pojedynek, lecz pod kilkoma warunkami. Najważniejszym warunkiem było zachowanie spokoju.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0 dla Polski. Natomiast wraz z ostatnim gwizdkiem emocje wcale nie opadły. Pseudokibice wciąż zachowywali się karygodnie. Gdy Karol Świderski pojawił się przed kamerą TVP Sport, by udzielić pomeczowego wywiadu, z trybun w jego kierunku po raz kolejny poszybowały butelki.

Anita Włodarczyk reaguje na wydarzenia podczas meczu Polska-Albania. Hit sieci!

Podczas gdy na stadionie w Albanii dochodziło do szokujących scen, na Twitterze trwała gorąca dyskusja. Włączyła się w nią... Anita Włodarczyk, polska mistrzyni olimpijska i mistrzyni świata w rzucie młotem.

Z przymrużeniem oka, ale równocześnie w wymowny sposób odniosła się do wydarzeń w Tiranie.

Jej wpis z miejsca zrobił furorę w sieci i jest szeroko komentowany. "Przydałaby się jeszcze Maria Andrejczyk i jej oszczepy", "Kocham panią za ten tekst", "Najlepszy pani występ od igrzysk", "Dowcipna nasza mistrzyni" - piszą internauci.

ZBIGNIEW BONIEK W OSTRYCH SŁOWACH PO MECZU: "SKOŃCZY SIĘ P……E GŁUPOT"
SKANDAL W TIRANIE. CEZARY KULESZA: WYGLĄDAŁO GROŹNIE. I NIGDY NIE POWINNO MIEĆ MIEJSCA


KP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje