Eliminacje MŚ 2022

Anglia - Polska 2-1. Tabela grupy I el. MŚ 2022 - Polacy spadli na czwarte miejsce

Porażka 1-2 z Anglią na Wembley znacząco odbiła się na pozycji naszej reprezentacji w tabeli grupy I el. MŚ 2022. Biało-Czerwoni zostali wyprzedzeni przez Węgrów oraz Albanię.

Niestety, Polacy nie sprawili sensacji na Wembley, choć jeszcze kilka minut przed końcem mieli spore szanse na wywalczenie cennego punktu.

Gola na wagę trzech "oczek" dla Anglików strzelił jednak w 85. minucie Harry Maguire.

Kliknij, by przejść do relacji z meczu Anglia - Polska

Dzięki wygranej po trzech meczach podopieczni Garetha Southgate'a są liderem grupy I z kompletem punktów na koncie.

Polacy wywalczyli dotąd cztery "oczka", co daje im czwartą lokatę.

Grupa I el. MŚ 2022 - tabela, terminarz, wyniki

Po środowych meczach Biało-Czerwonych wyprzedzili Węgrzy, którzy pokonali 4-1 Andorę, oraz - po zwycięstwie 2-0 nad San Marino - Albańczycy.

Przypomnijmy, bezpośredni awans na mistrzostwa świata wywalczy tylko zwycięzca grupy. Druga ekipa powalczy o bilet na mundial w barażach.