Reklama

Reklama

Eliminacje MŚ 2022

Anglia - Polska 2-1. Podziękowania Grzegorza Krychowiaka za walkę o jego występ na Wembley

Kilka dni po przegranym 1-2 meczu z Anglią Grzegorz Krychowiak podziękował w mediach społecznościowych wszystkim osobom, dzięki którym mógł zagrać w spotkaniu na Wembley.

W starciu z Anglikami Krychowiak był jednym z najlepszych piłkarzy naszej reprezentacji. Mało brakło jednak, by nie mógł udać się z resztą drużyny w podróż, której celem był Londyn.

Pomocnik Lokomotiwu Moskwa był jednym z dwóch piłkarzy, którzy podczas przeprowadzonego przed wyjazdem do Anglii testu na obecność koronawirusa uzyskali wynik pozytywny. Drugim był Kamil Piątkowski.

Sztab reprezentacji wiedząc, że Krychowiak przeszedł COVID-19 w grudniu ubiegłego roku, a przeprowadzone podczas tego zgrupowania testy na obecność przeciwciał wykazały ich wysoki poziom, zwrócił się do UEFA z wnioskiem o przeanalizowanie przypadku pomocnika reprezentacji Polski. Jednocześnie zawodnik we wtorek rano został poddany kolejnemu testowi PCR, którego wynik był negatywny. W rezultacie 31-latek bez przeszkód mógł wybiec na murawę Wembley.

Reklama

Krychowiak dziękuje pracownikom Polskiego Związku Piłki Nożnej

- Chciałbym podziękować wszystkim osobom w Polskim Związku Piłki Nożnej, którzy wykonali tytaniczną pracę, dzięki której poleciałem do Anglii i zagrałem na Wembley - napisał Krychowiak na Twitterze.

Podczas meczu z Anglikami nasz reprezentant poruszył kibiców swoją fryzurą (więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ - kliknij).

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie!

Sprawdź

TB

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje