Reklama

Reklama

Eliminacje MŚ 2022

Adam Nawałka o krok od kadry? "Sztab jest już w blokach"

Polski Związek Piłki Nożnej wciąż nie ogłosił nazwiska nowego selekcjonera kadry. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują jednak na to, że będzie nim Adam Nawałka. Według informacji Sebastiana Staszewskiego z Interii klaruje się już nawet skład jego sztabu, w którym znaleźć może się... Łukasz Piszczek.

Nawałka w przeszłości pracował już z drużyną narodową, doprowadzając ją m.in. do ćwierćfinału Euro 2016. Od momentu, gdy PZPN oficjalnie rozstał się z Paulo Sousą pozostaje medialnym faworytem do fotela selekcjonera, a mimo pojawiających się ostatnio plotek o innych kandydaturach wydaje się, że jego prezentacja w nowej-starej roli jest tylko kwestią czasu.

Tak będzie wyglądać sztab Adama Nawałki?

Potwierdza to Sebastian Staszewski, który przekazał, że sztab, budowany wokół Nawałki "jest już w blokach". W jego skład mają wejść Bogdan Zając, Jarosław Tkocz, Bartek Spałek i Remigiusz Rzepka, lecz nie są to jedyne nazwiska. Team managerem pozostanie Jakub Kwiatkowski, zaś niewykluczone, że dołączy do sztabu również Łukasz Piszczek.

Reklama

Nawałka po rozstaniu z reprezentacją Polski (po zakończeniu MŚ 2018) pracował krótko z Lechem Poznań, w którym nie odniósł jednak sukcesów. Od tamtej pory pozostaje nieaktywny, lecz już kilka tygodni temu, cytowany przez Interię deklarował, że drużynie narodowej nigdy by nie odmówił.

Polacy w marcu rozegrają barażowe spotkanie z Rosją, które może otworzyć im drogę na MŚ w Katarze. Jeżeli uda się pokonać "Sborną" na wyjeździe, w finałowej batalii o mundial rywalem będzie Szwecja lub Czechy. Ten mecz rozegrany zostanie w naszym kraju.

Czytaj także:

Były kadrowicz pomoże Adamowi Nawałce?

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy