Reklama

Reklama

Eliminacje MŚ 2022

Mecz Polska - San Marino. Gdzie obejrzeć? Transmisja na kilku kanałach

Mecz Polska - San Marino w ramach eliminacji do mistrzostw świata w Katarze będzie istnym benefisem Łukasza Fabiańskiego. Doświadczony golkiper pożegna się z reprezentacją, w której rozegrał dotąd 56 spotkań, na wypełnionym po brzegi PGE Narodowym. Na trybunach zasiądą między innymi jego najbliżsi. Mecz można obejrzeć także w kilku kanałach telewizyjnych. Początek spotkania w sobotę o 20.45. Transmisja w Polsacie Sport Premium 1, Polsat Box Go, TVP 1 oraz TVP Sport.

Spotkanie Polska - San Marino powinno zakończyć się pewnym zwycięstwem podopiecznych Paulo Sousy. Nawet, jeśli na boisko nie wybiegnie Robert Lewandowski.

Dużo bardziej istotny będzie wtorkowy mecz Albania - Polska. W tabeli naszej grupy el. MŚ 2022 obecnie zajmujemy trzecie miejsce, tracąc jeden punkt właśnie do Albańczyków. Przypomnijmy, że druga lokata uprawnia do gry w barażach.

Zobacz tabelę "polskiej" grupy el. MŚ 2022 - kliknij TUTAJ!

W meczu Polska - San Marino, choć ważny będzie też sam wynik, celem nadrzędnym zdaje się być godne pożegnania Łukasza Fabiańskiego. 36-letni bramkarz pożegna się z reprezentacją Polski po ponad 15-latach.

W tej ważnej dla niech chwili, obecne będą przy nim najważniejsze dla niego osoby. Nie tylko rodzina, ale również trenerzy, którzy pozwolili mu osiągnąć poziom reprezentacyjny.

- Na stadionie będą wszyscy moi najbliżsi, cała rodzina, a także wszystkie osoby, które miały wpływ na mój rozwój piłkarski. Trenerzy Andrzej Dawidziuk, Krzysztof Dowhań, Bernard Szmyt, Andrzej Zamillski - te wszystkie postacie będą na mecz - zapowiedział Fabiański na przedmeczowej konferencji prasowej.

Czytaj także: Cała prawda o Łukaszu Fabiańskim. Kim jest jego żona? Jak się poznali?

Mecz Polska - San Marino. Gdzie oglądać transmisję?

Reklama

Chwili pożegnania Fabiańskiego z reprezentacją nie powinien przegapić żaden kibic "Biało-Czerwonych". Początek meczu Polska - San Marino w sobotę o godzinie 20.45. Transmisja meczu w Polsacie Sport Premium 1, Polsat Box Go, TVP 1 oraz TVP Sport.

TB

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama