Reklama

Reklama

Eliminacje MŚ 2022

Lionel Messi został "mocno dotknięty" koronawirusem

Lionel Messi, napastnik Paris Saint-Germain nie wystąpi w meczach reprezentacji Argentyny, z Chile i Kolumbią, w eliminacjach mistrzostw świata 2022 w strefie Ameryki Południowej, ponieważ "mocno dotknął" go koronawirus.

Najlepszy piłkarz ubiegłego roku według "France Football" zakaził się COVID-19 w okresie świątecznym, który spędzał we własnym kraju przez co jego powrót do Francji został opóźniony.

Messi przekazał w mediach społecznościowych, że nie będzie szybko wracał do gry, a jego problemy potwierdził Lionel Scaloni, selekcjoner reprezentacji Argentyny.


"Oczywiście chcielibyśmy mieć Messiego tutaj z nami. Rozmawiałem z nim i koronawirus mocno go dotknął" - przyznał Scaloni, gdy ogłaszał kadrę na najbliższe mecze "Albiceleste".

Lionel Messi nie zagra w kadrze, Argentyna ma już awans

"Najważniejsze dla niego, żeby w pełni wyzdrowiał i dlatego zdecydowałem, że najlepszą opcją dla niego będzie, aby pozostał w klubie" - dodał.

Argentyna ma już zapewnione miejsce w MŚ w Katarze, a w najbliższych meczach eliminacji zagra z Chile 27 stycznia i Kolumbią 1 lutego.

Z kolei PSG 31 stycznia zmierzy się z OGC Nice w Pucharze Francji, natomiast 6 lutego już z Lille OSC w Ligue 1.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama