Dziennik Barcy i Realu

Villarreal - Real Madryt 0-2 w Primera Division

Real Madryt i Cristiano Ronaldo ostatnio są nie do zatrzymania. W sobotnie popołudnie "Królewscy" pokonali na wyjeździe 2-0 Villarreal, a Ronaldo znów zdobył bramkę.

Nad stadionem Villarrealu, zgodnie z zapowiedzią, przez 20 minut krążył samolot z banerem "Wróć do domu, Ronaldo", wynajęty przez kibiców Manchesteru United.

Wszystko w związku z faktem, że słynny Portugalczyk nie wyklucza powrotu do United w przyszłości. Fani "Czerwonych Diabłów" oczekują, że ta przyszłość nastąpi już wkrótce.

Tymczasem Ronaldo znakomicie czuje się w Realu i strzela kolejne bramki dla "Królewskich", tak jak w 40. minucie meczu z Villarrealem, kiedy to zakończył kontrę swojego zespołu.

Osiem minut wcześniej prowadzenie Realowi dał Luka Modrić, który popisał się kapitalnym strzałem z dystansu.

Po przerwie więcej bramek nie było i Real wygrał 2-0.

To trzecia z rzędu wygrana "Królewskich" i kolejny mecz z golem Cristiana Ronalda.

Primera Division: wyniki, tabela, strzelcy, terminarz

Dowiedz się więcej na temat: Real Madryt | Cristiano Ronaldo | Villareal | Primera Division