Reklama

Reklama

Dziennik Barcy i Realu

Victor Valdes jest nieugięty: Odchodzę po sezonie

Victor Valdes, bramkarz FC Barcelona, jeszcze raz przyznał, że po sezonie odchodzi z klubu, gdyż zamierza spróbować swoich sił w innej lidze.

Wychowankowi zespołu z Camp Nou kończy się kontrakt, którego nie zamierza przedłużać. Jego koledzy z Barcelony starali się przekonać bramkarza, aby pozostał, ale ten twierdzi, że nie zmieni już zdania.

"Mój czas tutaj się skończył. Zaoferowano mi przedłużenie umowy, jednak ja już podjąłem decyzję" - powiedział Valdes stacji Antena3.

"Szukam nowych wyzwań. Chcę grać w innej lidze i pobyć z rodziną w innym miejscu" - dodał.

Valdes w pierwszym zespole Barcelony występuje od sezonu 2002/03. W tym czasie zdobył sześć mistrzostw Hiszpanii, sześć Superpucharów Hiszpanii, dwa Puchary Króla, dwa klubowe mistrzostwa świata, dwa Superpuchary Europy i trzy razy wygrał Ligę Mistrzów.

Reklama

"W tym sezonie cały czas jednak czuję miłość i wsparcie ludzi, za co im jestem bardzo wdzięczny" - stwierdził bramkarz Barcelony.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama