Reklama

Reklama

Dziennik Barcy i Realu

Tylko 22 procent Francuzów chce Karima Benzemy w reprezentacji

Tylko 22 procent Francuzów chce, by antybohater skandalu obyczajowego Karim Benzema zagrał w piłkarskiej reprezentacji Francji podczas mistrzostw Europy, które odbędą się za rok nad Sekwaną. 55 procent uważa, że powinien w niej być poszkodowany Mathieu Valbuena.

Drastycznie spadła też popularność piłkarza Realu Madryt. W czerwcu 2014 roku dobrą opinię o Benzemie miało 56 procent, obecnie już tylko 15 - wynika z badania opinii publicznej.

4 listopada 27-letni Benzema został zatrzymany przez francuską policję w Wersalu. Napastnik Realu Madryt jest podejrzany o szantażowanie swojego kolegi z kadry Mathieu Valbueny ujawnieniem sekstaśmy z jego udziałem. Materiałem dowodowym mogą być billingi rozmów piłkarza. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat pięciu.

W trakcie przesłuchania piłkarz przyznał, że był zamieszany w sprawę Valbueny. Do sprawy wciągnięty został przez kolegów z dzieciństwa, którzy weszli w posiadanie kompromitującej taśmy, a on miał za zadanie tylko być pośrednikiem w rozmowach z reprezentacyjnym kolegą.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy