Dziennik Barcy i Realu

Real Madryt - Real Sociedad San Sebastian 4-1

Real Madryt stracił gola w pierwszej minucie, ale odrobił straty z nawiązką i pewnie pokonał Real Sociedad San Sebastian 4-1 w meczu 21. kolejki Primera Division.

Primera Division - zobacz wyniki, strzelców, składy, terminarz i tabelę

Rozpoczęło się sensacyjnie. Nie minęła minuta, a goście wykonywali rzut rożny i 20-letni Aritz Elustondo strzałem głową dał im prowadzenie.

"Królewscy" błyskawicznie odpowiedzieli. Marcelo dośrodkował a James Rodriguez główkował w okienko i wyrównał. Gospodarze mieli miażdżącą przewagę, ale drugiego gola zdobyli dopiero w 37. minucie, gdy Sergio Ramos z bliska dobił strzał bardzo aktywnego Karima Benzemy.

W 40. minucie powinien podwyższyć Gareth Bale, ale kopnął piłkę obok słupka po akcji Benzemy.

W 52. minucie Francuz wykończył akcję Bale'a z Rodriguezem i było 3-1. Z kolei w 77. minucie fantastycznie przymierzył w okienko. Przepiękny gol!

W barwach Realu Madryt nie zagrał Cristiano Ronaldo, który został zawieszony na dwa mecze przez Komitet Rozgrywek Hiszpańskiej Federacji Piłki Nożnej. Powodem kary było skandaliczne zachowanie Portugalczyka w meczu Primera Division przeciwko Cordobie, gdy sfrustrowany najpierw kopnął Edimara, a następnie uderzył w twarz Jose Angela Crespo.