Dziennik Barcy i Realu

Real Madryt przegrał w karnych z AS Roma

Real Madryt zremisował z AS Roma 0-0, ale w rzutach karnych przegrał 6-7 w Melbourne w pierwszym meczu tych drużyn w International Champions Cup.

Sobotni mecz oba zespoły potraktowały rozgrzewkowo, czego efektem był brak goli i niewiele szans bramkowych.

W wyjściowym składzie Realu znaleźli się m.in. Cristiano Ronaldo, czy Gareth Bale, a także młokos Martin Odegaard. Między słupkami zameldował się Keylor Navas.

W pierwszej połowie to wicemistrzowie Włoch byli bliżsi zdobycia gola, chociaż stuprocentowych okazji nie było. W jednej z sytuacji Real uratowała poprzeczka.

Po przerwie "Królewscy" nieco podkręcili tempo, lecz nie byli w stanie pokonać bramkarza Romy.

Bliscy szczęścia byli Sergio Ramos i Gareth Bale.

Rzuty karne lepiej egzekwowali piłkarze włoskiego klubu, wygrywając 7-6 po zmarnowanej okazji Lucasa Vazqueza i golu Seidou Keity.

W przyszły piątek Real zmierzy się z Manchesterem City.

Dowiedz się więcej na temat: Real Madryt | AS Roma | Cristiano Ronaldo