Dziennik Barcy i Realu

Primera Division: Real Saragossa - Real Madryt 1-1

Broniący się przed spadkiem z Primera Division Real Saragossa zdobył cenny punkt remisując 1-1 z Realem Madryt w meczu 29. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy.

Gospodarze objęli prowadzenie już w 6. minucie. Rodrigo Rios "Rodri" otrzymał prostopadłe podanie i w sytuacji sam na sam nie dał szans Diego Lopezowi.

W 38. minucie Cristiano Ronaldo przedarł się w pole karne i strzałem lewą nogą w krótki róg pokonał Roberto Jimeneza Gago. Bramkarz gospodarzy popełnił w tej sytuacji błąd.

Było to 28. trafienie Portugalczyka w bieżącym sezonie Primera Division.

W drugiej połowie oba zespoły stworzyły kilka sytuacji bramkowych, ale piłkarzom brakowało skuteczności.

Real z 62 punktami zajmuje drugie miejsce w tabeli i traci 13 punktów do Barcelony.

W środę "Królewscy" zagrają u siebie z Galatasaray Stambuł w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów.

Real Saragossa - Real Madryt 1-1. Raport meczowy

Primera Division: Wyniki, strzelcy, tabela. NA ŻYWO

Dowiedz się więcej na temat: Real Madryt | Primera Division | Cristiano Ronaldo | Jose Mourinho