Dziennik Barcy i Realu

Primera Division: Levante UD - FC Barcelona 1-1

FC Barcelona zremisowała na wyjeździe 1-1 z Levante UD. Atletico Madryt nie wykorzystało szansy, by wskoczyć na fotel lidera Primera Division, remisując 1-1 na własnym boisku z Sevillą.

W drużynie Barcelony zabrakło kontuzjowanego Neymara. W pierwszej połowie zupełnie niewidoczny był Leo Messi.

Gospodarze objęli prowadzenie już w 10. minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Andreasa Ivanschitza najwyżej wyskoczył Loukas Vyntra i strzałem głową nie dał szans Victorowi Valdesowi.

Barca odpowiedziała dziewięć minut później, również po rzucie rożnym. Dośrodkowanie z kornera zamienił na bramkę Gerard Pique.

W 59. minucie goście powinni objąć prowadzenie, ale najpierw Messi, a potem Xavi w znakomitych sytuacjach trafiali w bramkarza Levante Keilora Navasa.

Trzy minuty później znów dobrą okazję miał Messi, ale jego strzał zablokował Juanfran.

Ze strony gospodarzy próbował niepokoić Valdesa Ivanschitz.

Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie. To drugi remis Barcelony z rzędu.

W wieczornym meczu Atletico Madryt zremisowało 1-1 z Sevillą. Bramkę dla gospodarzy mocnym strzałem z pola karnego zdobył David Villa. Wyrównał z rzutu karnego Ivan Rakitić. W końcówce z boiska za faul wyleciał gracz gości Alberto Moreno.

Barcelona pozostaje liderem rozgrywek z 51 punktami. Tyle samo punktów zgromadziło Atletico. O punkt mniej ma Real Madryt.

Levante UD - FC Barcelona 1-1. Raport meczowy

Atletico Madryt - Sevilla FC 1-1. Raport meczowy

Primera Division: wyniki, tabela, strzelcy, terminarz

Dowiedz się więcej na temat: FC Barcelona | Levante | Primera Division