Reklama

Reklama

Dziennik Barcy i Realu

Lionel Messi zostanie w Barcelonie do końca kariery?

​Lionel Messi nigdy nie odejdzie z Barcelony - tak przynajmniej twierdzi dyrektor sportowy klubu - Robert Fernandez. Argentyński gwiazdor Barcy jest związany kontraktem z katalońskim zespołem do 30 czerwca 2018 roku.

Primera Division. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!

W ostatnich miesiącach Messi, który długo nie mógł znaleźć wspólnego języka z trenerem Luisem Enrique, był łączony z transferem do Manchesteru City. Do transakcji jednak nie doszło, piłkarz wrócił do wysokiej formy, a Barcelona wygrała potrójną koronę.

"Messi pozostanie w Barcelonie do końca sportowej kariery. Przed nim jeszcze wiele lat gry. To piłkarz, który zawsze potrafi zrobić przeciwnikom krzywdę. Doskonale się ustawia, jest niezwykle inteligentny" - powiedział Fernandez.

Reklama

"Nawet najlepsi piłkarze z wiekiem spuszczają z tonu. Messi jest jednak inny. On wciąż gra na światowym poziomie, jest wyjątkowy i najlepszy na świecie. Ten chłopak urodził się po to, by grać w piłkę" - dodał działacz Barcy.

W poprzednim sezonie argentyński gwiazdor katalońskiego klubu rozegrał łącznie 57 meczów we wszystkich rozgrywkach. Strzelił dla Barcelony 58 goli, do tego zaliczył aż 31 asyst. Przez fachowców jest wyceniany na 120 mln euro. Jego kontrakt z Barcą wygasa 30 czerwca 2018 roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL