Reklama

Reklama

Dziennik Barcy i Realu

Karim Benzema wrócił do treningów z drużyną Realu Madryt

​Real Madryt poinformował w oficjalnym oświadczeniu, że Karim Benzema powrócił do treningów z drużyną "Królewskich". Zawodnik jest oskarżony o udział w grupie przestępczej i szantażowanie sekstaśmą kolegi z reprezentacji Francji - Mathieu Valbueny.

Primera Division. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!

27-letni Karim Benzema przebywał ostatnio we Francji, gdzie musiał zeznawać na policji w sprawie oskarżeń o udział w grupie przestępczej i szantażowanie Mathieu Valbueny sekstaśmą.

Real Madryt wczoraj w godzinach wieczornych poinformował, że zawodnik powrócił do treningów z drużyną. Wcześniej reprezentant Francji spotkał się z prezydentem klubu Florentino Perezem, który udzielił mu poparcia i zapewnił, że jest przekonany o niewinności zawodnika.

Reklama

Jeśli okaże się, że Benzema dopuścił się czynów, o które jest oskarżany, zawodnikowi może grozić nawet do pięciu lat więzienia.

Wymiar kary może być jeszcze większy, jeśli potwierdzą się podane wczoraj przez francuskie media informacje, że słynny zawodnik brał udział w przemycie narkotyków.

Benzema doskonale rozpoczął obecny sezon Primera Division. W sześciu kolejkach zdobył sześć bramek, ale potem doznał kontuzji i w ostatnich tygodniach nie występował.

Skandal z udziałem Benzemy! Dowiedz się więcej - kliknij tutaj!

Dowiedz się więcej na temat: Karim Benzema | Mathieu Valbuena | Real Madryt | Florentino Perez

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje